Çmimi ishte: 4,500 Lekë
1,200 Lekë
Ju Kurseni: 3,300 Lekë (73%)
- 73%
RM09
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa 34 eshte afersisht mase S

Masa 42 eshte afersisht mase L/XL

Bluze e lehte verore

material i holle per te te ngrohta


Masa Nr:
34

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
bluza me erdhi shume shpejt dhe me pelqen :)
bluza shume e bukur. nese ju vjen mase M ju lutem me njoftoni se e dua per motren
Vlerëso Produktin

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF