Bluze Asimetrike

Çmimi ishte: 13,500 Lekë
3,600 Lekë
Ju Kurseni: 9,900 Lekë (73%)
Transport Falas
- 73%
M1435
Disponueshëm
+

BLUZE ASIMETRIKE

Bli me 1 klik

Bluze asimetrike ngjyre pana materiali pambuk. Shume e lehte per tu kombinuar per cdo orar te dites. Nuk duhet ti mungoi gardarobes tuaj.

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Nderrim Brenda 7 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Garanci:
Po
Ngjyra:
Krem
Origjinaliteti:
Origjinal
Paketimi:
Amballazhim Origjinal
Prodhuar Në:
Greqi
Sistemi i Mases:
Gjermane
Viti I Prodhimit:
2019

Info Rroba

Gjatësia:
I Gjatë
Gjendja:
E re me etiketa
Larja:
Vetem Me Dore
Lloji i Mbylljes:
Tjetër
Lloji i Prerjes:
i/e gjere
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të Shkurtëra
Mënyra e Mbylljes:
Tjetër
Modeli i Jakës:
Jakë O
Sezoni:
  • Pranverë / Verë
Stili:
  • Casual
Temperatura e Larjes:
20° C
Mosha e Sugjeruar:
  • 25-29 vjeç
  • 30-35 vjeç
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF