Kemishe per femra shumengjyreshe

Çmimi ishte: 3,700 Lekë
2,550 Lekë
Ju Kurseni: 1,150 Lekë (31%)
- 31%
SD123
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: 36/S

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Shumëngjyrëshe
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF