FUSTAN

Çmimi ishte: 16,000 Lekë
9,700 Lekë
Ju Kurseni: 6,300 Lekë (39%)
Transport Falas
- 39%
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "FUSTAN" është 1.

FUSTAN I ZI I MARKES GREKE LACE ME DETAJE ATEN TE PJESA E FLUTRAVE  DHE JAKES. MODELJA KA VESHUR MASEN S FUSTANI ESHTE I DISPONUESHEM NE DY MASA S DHE M FUSTANI NUK KA ASNJE NDRYSHIM NGA FOTO .FOTOT JANE REALE TE BERA NGA MODELE GREKE.

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Nderrim Brenda 7 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Garanci:
Po
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Paketimi:
Amballazhim Origjinal
Prodhuar Në:
Greqi
Sistemi i Mases:
Italiane
Viti I Prodhimit:
2019

Info Rroba

Gjatësia:
I Shkurtër
Gjendja:
E re me etiketa
Larja:
Vetem Me Dore
Lloji i Mbylljes:
Mbyllja Anash
Lloji i Prerjes:
i/e ngushte
Materiali Kryesor:
material elastik
Mëngë:
Pa Mëngë
Mënyra e Mbylljes:
Me Kopsa
Modeli i Jakës:
Jakë V
Sezoni:
  • Dimër
Stili:
  • Casual
Temperatura e Larjes:
30° C

Të ngjashëm

- 47%
9,000 Lekë 4,800 Lekë
- 48%
6,500 Lekë 3,400 Lekë
- 52%
7,500 Lekë 3,600 Lekë
Transport Falas
- 53%
1,800 Lekë 850 Lekë
Transport Falas
- 70%
2,300 Lekë 700 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF