fustan

Çmimi ishte: 9,000 Lekë
4,800 Lekë
Ju Kurseni: 4,200 Lekë (47%)
- 47%
Disponueshëm
+

FUSTAN VEREF  I MARKES GREKE  HYPE MATERIALI KREM.NGJYRA E ZEZE ME PIKA KAFE .MODELJA KA VESHUR MASEN S.

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Nderrim Brenda 7 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Garanci:
Po
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Paketimi:
Amballazhim Origjinal
Prodhuar Në:
Greqi
Sistemi i Mases:
Gjermane
Viti I Prodhimit:
2019

Info Rroba

Gjatësia:
I Shkurtër
Gjendja:
E re me etiketa
Larja:
Larje Ne lavatrice
Lloji i Mbylljes:
Mbyllja Anash
Lloji i Prerjes:
Tjetër
Materiali Kryesor:
Poliestër
Mëngë:
Të Shkurtëra
Mënyra e Mbylljes:
Me zinxhirë
Modeli i Jakës:
Tjetër
Sezoni:
  • Pranverë / Vjeshtë
Temperatura e Larjes:
30° C

Të ngjashëm

- 48%
6,500 Lekë 3,400 Lekë
Transport Falas
- 39%
16,000 Lekë 9,700 Lekë
- 52%
7,500 Lekë 3,600 Lekë
Transport Falas
- 53%
1,800 Lekë 850 Lekë
Transport Falas
- 70%
2,300 Lekë 700 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF