1,800 Lekë
F1
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Fundi me Kuadrate Masa 36 = S
Fundi me Pika Masa 36 = S

Masa Nr:
36

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

No posts found

Vlerëso Produktin

Të ngjashëm

2,500 Lekë
Masa Nr: 32, 34, 36, 42
Ngjyra: Si Ne Foto
2,500 Lekë
Masa Nr: 38, 46, 50
Ngjyra: Si Ne Foto
Transport Falas
5,500 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF