Çmimi ishte: 20,000 Lekë
3,000 Lekë
Ju Kurseni: 17,000 Lekë (85%)
- 85%
AR05
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Fustan ngjyre vishnje dhe gjate per evenimente , dasma apo nje gezim familjar dhe shoqeror

Fustani ka dy terheqje te lehta

per kete arsye vjen me kete super cmim.

Masa 38 ( M )

Masa Nr:
38

Top

Gjendja:
Produkt me Difekt
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Info Rroba

Masa:
M

No posts found

Vlerëso Produktin

Të ngjashëm

2,500 Lekë
Masa Nr: 32, 34, 36, 42
Ngjyra: Si Ne Foto
2,500 Lekë
Masa Nr: 38, 46, 50
Ngjyra: Si Ne Foto
Transport Falas
5,500 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF