2,000 Lekë
AM25
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Fustani eshte shume i pershtatshem per dite pranvere vjeshte dhe dite vere te fresketa apo mbremje verore

Marka Zero

Masa 38 (M)


Masa Nr:
38

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal

No posts found

Vlerëso Produktin

Të ngjashëm

2,500 Lekë
Masa Nr: 32, 34, 36, 42
Ngjyra: Si Ne Foto
2,500 Lekë
Masa Nr: 38, 46, 50
Ngjyra: Si Ne Foto
Transport Falas
5,500 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF