2,400 Lekë
AM24
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa 38 (M)

Fustani Shitet Pa rrypin

Rrypi ne foto eshte vetem per te ju dhene idene qe mund te perdoret


Masa Nr:
38

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Nderrim Brenda 7 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri

No posts found

Vlerëso Produktin

Të ngjashëm

2,500 Lekë
Masa Nr: 32, 34, 36, 42
Ngjyra: Si Ne Foto
2,500 Lekë
Masa Nr: 38, 46, 50
Ngjyra: Si Ne Foto
Transport Falas
5,500 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF