Çmimi ishte: 8,400 Lekë
2,800 Lekë
Ju Kurseni: 5,600 Lekë (67%)
- 67%
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Fustan Veror pa menge.

shume i bukur dhe cilesor

Masa gjendje nga XS ne L

Masa Nr:
34

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
me i bukur real se ne foto, kur e porosita isha ne dy mendje sepse jam zhgenjyer nga blerjet online, po doli qe ja vlejti. shume faleminderit superdyqani. e vleresoj me 5 yje si produkt sepse ja vlen
Vlerëso Produktin

Të ngjashëm

2,500 Lekë
Masa Nr: 32, 34, 36, 42
Ngjyra: Si Ne Foto
2,500 Lekë
Masa Nr: 38, 46, 50
Ngjyra: Si Ne Foto
Transport Falas
5,500 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF