Jumpsuit i gjate per femra xhins

2,600 Lekë
SD165
Disponueshëm
+

Masa S ,M, XL 

Materiali dhe kujdesi
E sipërme: 100% lyocel
Elasticiteti: Paksa elastikTop

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF