Cardigan pelerine me mëngë të gjata

Çmimi ishte: 2,600 Lekë
2,450 Lekë
Ju Kurseni: 150 Lekë (6%)
- 6%
D22
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Bërë nga një përzierje lyocell / pambuku

E hapur

Gjatësia e pasme përafërsisht. 41 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 = S

Materiali: 67% lyocell, 33% pambuk

Specifikime

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF