Pallto Me Rrip

3,000 Lekë
D66
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik


ngjyra e kuqe

Modelja Ka Veshur Masen S ,Gjatesia  175 cm
Matjet e modelit Busti: 84 cm - beli: 61 cm - ijet: 91 cm

Udhëzime për larje 

Larje në 30c. 

Hekur ne temperature te ulet

Mos perdorni tharese rrobash
Materiali i produktit 96% Poliester 4% Elastane

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Mango
Ngjyra:
E Kuqe
Origjinaliteti:
Origjinal

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF