​Pelerinë e bardhë

More & More
2,600 Lekë
SD163
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Pelerinë e këndshme e butë nga More & More. 

Përshtatje e rregullt, me mëngë të gjata dhe një brez elastik.

Masa 44   "XXL:

Materiali:48%vizkoze 48%poliester 4%elastan

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
More & More
Ngjyra:
E Bardhë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF