Pelerine e kuqe Per Femra

Çmimi ishte: 2,500 Lekë
2,200 Lekë
Ju Kurseni: 300 Lekë (12%)
- 12%
SD139
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa :XL 

Materiali:Poliester(95 %)|Elastan(5 %)

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Kuqe
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF