Pelerine e lehte per femra ngjyra e bardhe

2,500 Lekë
D217
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa 44

Marka zero

Materiali 55%viscose 45%poliester 

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF