Pelerine e ngrohtë

Çmimi ishte: 2,800 Lekë
2,600 Lekë
Ju Kurseni: 200 Lekë (7%)
- 7%
D11
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Model i thurur dekorativ

Gjatësia e pasme përafërsisht 75 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36

Ngjyra: Vishnje

Materiali: 55% polyacryl, 37% Polyamide, 8% Wolle

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF