2,600 Lekë
SD157
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: 46/XXL

Materiali: 60% viskozë, 20% pambuk, 20% poliamide

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF