Pelerine Ngjyre Blu E lehte

2,300 Lekë
D219
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

 Masa 44

Marka zero

Materiali: 60%viskoz 20%linen 20%poliester 

Krahe deri ne brryl

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Zero
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF