Pelerine pa krahe per femra

2,550 Lekë
B-122
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: Prerje Standarte

Materiali: 100% Polyacryl

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF