Pelerine per femra me krahe te gjate

2,550 Lekë
SD131
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: 44/XXL

Materiali: 55% poliakrilik, 30% poliamid, 15% mohair

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrëshe
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF