Pelerine Për Femra , Ngjyrë E Zeze

2,500 Lekë
SD241
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

E prerë në pjesën e përparme, më gjatë në pjesën e prapme dhe e drejtuar në një pikë në anët

Përzierja e butë e viskozës dhe najlonit garanton rehati të jashtëzakonshme
Një pelerine e mrekullueshme që shkon shumë mirë si me veshjet e biznesit ashtu edhe me kohën e lirë. E përkryer në kombinim me pantallonat e vendosura të pakta dhe një T-shirt.
Materiali: 81% viskozë, 19% najlon

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF