Pelerine per femra

2,600 Lekë
SD205
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Jakë V

Mëngë me gjatësi 3/4 

Materiali: 81% viskozë, 19% najlon

Specifikime

Marka:
Comma

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF