Pelerine Per Femra

Çmimi ishte: 2,900 Lekë
2,500 Lekë
Ju Kurseni: 400 Lekë (14%)
- 14%
A126
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: 34/XS, 36/S, 40/L dhe 42/XL

Material 48% poliester 43% viskozë 9% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartëSpecifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF