Pelerine per femra Super Cilesi

2,600 Lekë
D220
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa 38 , "M/L" 

Marka : comma 

Materiali : 58%poliacril 18%viscose 11%poliamid 11%cotton 

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Comma
Origjinaliteti:
Origjinal

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF