PELLUSH

Çmimi ishte: 7,500 Lekë
3,600 Lekë
Ju Kurseni: 3,900 Lekë (52%)
- 52%
Disponueshëm

Sasia minimale për "PELLUSH" është 1.

Bli me 1 klik

PELLUSH I LEHTE DHE I BUTE ME RRIP LEKURE PER PERDITSHMERINE TUAJ NGJYRE MUSTARD,MASA ONESIZE PER CDO TRUP. PRODHUAR NGA HYPE.GR FOTOT JANE REALE TE REALIZUARA NGA MODELE GREKE.

Top

Kthime & Ndërrime:
Nderrim Brenda 7 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Ngjyra:
Bezhë
Origjinaliteti:
Origjinal
Prodhuar Në:
Greqi
Viti I Prodhimit:
2019

Të ngjashëm

- 48%
6,500 Lekë 3,400 Lekë
Transport Falas
- 53%
1,800 Lekë 850 Lekë
Transport Falas
- 70%
2,300 Lekë 700 Lekë
Transport Falas
- 48%
2,300 Lekë 1,200 Lekë
Transport Falas
- 61%
1,800 Lekë 700 Lekë
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF