pulovra

Çmimi ishte: 6,500 Lekë
3,400 Lekë
Ju Kurseni: 3,100 Lekë (48%)
- 48%
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "pulovra" është 1.

CILESIA ESHTE PRIORITETI JONE.

PULOVRA TE MARKES GREKE HYPE DHE KYARA ,MATERIALI SUPER CILESORE MODELJA KA VESHUR MASEN S/M

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Nderrim Brenda 7 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Garanci:
Po
Ngjyra:
Bezhë
Origjinaliteti:
Origjinal
Paketimi:
Amballazhim Origjinal
Prodhuar Në:
Greqi
Sistemi i Mases:
Italiane
Viti I Prodhimit:
2019

Të ngjashëm

- 47%
9,000 Lekë 4,800 Lekë
Transport Falas
- 39%
16,000 Lekë 9,700 Lekë
- 52%
7,500 Lekë 3,600 Lekë
Transport Falas
- 53%
1,800 Lekë 850 Lekë
Transport Falas
- 70%
2,300 Lekë 700 Lekë
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF