Pulover per femra ngjyre gri

Çmimi ishte: 2,800 Lekë
2,700 Lekë
Ju Kurseni: 100 Lekë (4%)
- 4%
SD133
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Materiali: viskozë (80%) | poliester (20%)

Marka: Zero

Masa: S

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Zero
Ngjyra:
Gri
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF