S Oliver Pulover golf per femra ngjyre Vishnje

Çmimi ishte: 3,600 Lekë
2,600 Lekë
Ju Kurseni: 1,000 Lekë (28%)
- 28%
A108
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa; L,XXL

viskozë 81%, poliamid 19%
Kujdesuni për larjen  në 30 gradë
Cilësi tekstilemateriale
Gjinia femërore

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF