s.Oliver Triko Për Femra

Çmimi ishte: 2,800 Lekë
2,500 Lekë
Ju Kurseni: 300 Lekë (11%)
- 11%
B-103
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Forma e jakës: qafë e rrumbullakët

Mëngë të gjata
Materiali:64% poliakrilik, 21% poliamid, 15% poliester

Masa:XXL
Udhëzime për kujdesin: Hekurosje me temperature të ulët

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Info Rroba

Gjatësia:
E Gjatë
Materiali Kryesor:
poliacrilicoPoliamidPoliestër
Mëngë:
Të Gjata
Modeli i Jakës:
Jakë O

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF