Pantallona me vija kadifeje

Çmimi ishte: 3,400 Lekë
3,100 Lekë
Ju Kurseni: 300 Lekë (9%)
- 9%
SD125
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Pantallona me vija kadifeje

Masa nr 38

Marka: S Oliver

Materiali: 90%poliester 10%elastan 

Gjendje vetem Ngjyre Jeshile

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF