Çmimi ishte: 3,600 Lekë
2,500 Lekë
Ju Kurseni: 1,100 Lekë (31%)
- 31%
A118
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Materiali :97% pambuk, 3% elastan;

Larja ne 30 Grade 

Mos perdorni hekur te nxehte apo tharese rrobash

Masa Gjermane

40/34   Perafersisht Beli 40cm,  Gjatesia 105/106 cm

32/34  Perafersisht Beli 32cm,  Gjatesia 98/99 cm

Xhinsat jane Elastik


Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

No posts found

Vlerëso Produktin
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF