​Xhinse të zeza pë​r femra

Çmimi ishte: 2,800 Lekë
2,700 Lekë
Ju Kurseni: 100 Lekë (4%)
- 4%
B113
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Xhinse të zeza për femra, material shumë cilësor.

Materiali: 98%pambuk 2%elastan

Marka S Oliver


masa 36/32  Beli 38cm , gjatesia 103 cm

masa 34/32 Beli 36cm,  gjatesia 102 cm

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF