Çmimi ishte: 3,000 Lekë
1,950 Lekë
Ju Kurseni: 1,050 Lekë (35%)
- 35%
SD226
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Diametri afërsisht 80 cm; Lartësia rreth 55 cm

Materiali: 100% Polyacryl

Marka: s.Oliver cilesi e larte

Specifikime

Marka:
S Oliver

Të ngjashëm

- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 28%
2,000 Lekë 1,450 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF