Çmimi ishte: 2,400 Lekë
1,200 Lekë
Ju Kurseni: 1,200 Lekë (50%)
- 50%
A116
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: L dhe XL

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Gjendje Vetem Ngjyre Gri

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
faleminderit. bluzja ishte vertet shume cilesore
Vlerëso Produktin

Të ngjashëm

- 38%
2,600 Lekë 1,600 Lekë
- 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe, E Verdhë
Masa Gërma: L
- 14%
2,100 Lekë 1,800 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF