Hoodie Për Meshkuj

4,200 Lekë
B-109
Shitur

Kapuç me lidhëse

Një xhep 

Masa: L

Materiali: Pambuk dhe Elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartëTop

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Verdhë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Të ngjashëm

- 38%
2,600 Lekë 1,600 Lekë
- 50%
2,400 Lekë 1,200 Lekë
Ngjyra: Gri
Masa Gërma: L, XL
- 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe, E Verdhë
Masa Gërma: L

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF