Çmimi ishte: 2,600 Lekë
1,600 Lekë
Ju Kurseni: 1,000 Lekë (38%)
- 38%
A114
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Kemishe per meshkuj

Cilesia maksimale

Kemisha eshte pak e trashe 

Sugjeruar per dite pranvere , dite vjeshte dhe dite vere te fresketa dhe gjate mbremjes.

Masa Gjendje =  ( L )

No posts found

Vlerëso Produktin

Të ngjashëm

- 50%
2,400 Lekë 1,200 Lekë
Ngjyra: Gri
Masa Gërma: L, XL
- 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe, E Verdhë
Masa Gërma: L
- 14%
2,100 Lekë 1,800 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF