2,600 Lekë
D21
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: L

Materiali: 60% pambuk, 40% viskozë

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF