Pulover me menge te gjate

2,000 Lekë
SD175
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Pulover per meshkuj me ngjyr blu

Do te jeni gjithmone te veshur bukur

100% pambuk

Masa: L

Marka: S.Oliver

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF