Triko me krahe te gjate Unisex

2,450 Lekë
D208
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

masa 36 

marka get it on

 materiali 68%akril 16%lesh 6%mohair

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF