Çmimi ishte: 3,000 Lekë
2,750 Lekë
Ju Kurseni: 250 Lekë (8%)
- 8%
SD211
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Jake e rrumbullaket

Masa: L

Materiali: Pjesa e jashtme: 100% pambuk;

Bordura e Jakes/ Dorres/ Belit: 95% pambuk, 5% elastan

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF