Çmimi ishte: 2,200 Lekë
2,000 Lekë
Ju Kurseni: 200 Lekë (9%)
- 9%
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa eshte nr 89 nga 2 -3 vjec afersisht

Bluza eshte marke dhe cilesore

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF