Pantallona Dimerore per femije te vegjel

9.99
KD2
In stock
+
  • Masat Europjane

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Etiketë:
Me Etikete
Marka:
Bear
Origjinaliteti:
Origjinal
Sezoni:
  • Dimër

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.