Rroba banjo (Plazhi)

1,800 Lekë
SD236
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Dy xhepa anësore, një xhep të vogël përpara dhe një xhep të pasëm me Velcro

Gjatësia brenda në madhësi M përafërsisht 13 cm

Gjendje: Masa M

Msteriali: Pëlhurë e jashtme: 100% poliester; 

Rreshtimi: 100% poliester

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF