Set Tuta Dhe Bluze per Vajza

12.99
5 Ditë
Disponueshëm
+

set komplet per vajza, tuta dhe bluze pa krahe

bluzet jane prerje standarte 140(10 vjec) - 164(14Vjec)

Zghidhni ngjyren per bluzen 

ndersa per tutat zgjidhni masen


Masat Femije:
140/ 10 Vjec

Specifikime

Dergesa:
Shqiperi
Etiketë:
Me Etikete
Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Marions

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso

Me Çmim Të Përafërt!