Oferte Speciale

Triko e gjate per vajza me zemra te vogla

1,079 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 90 Pikë
Shpërblim: 3 Pikë
KD83
1 Copë
+

Materiali :50% acril 50% Lesh

Masa : 140

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Marions
Ngjyra:
Rozë
faleminderit superdyqani , goces i rri shume bukur,
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve