Oferte Speciale

Triko shume e bukur per vajza , me krahe te gjate por te shkeputur

1,079 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 90 Pikë
Shpërblim: 3 Pikë
KD82
1 Copë
+

Materiali : 50% acril 50% Lesh

Masa : 104

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Marions
kam ble dy cop per te dyja gocat, njeren e nderrova sepse nuk i vinte fiks pak ngaterrrim numrash por porosia e dyte erdhi fiks, gocat jane te kenaqura kshuqe jam e kenaqur dhe une
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve