Çmimi

 – 

  • ‎€ 14
  • ‎€ 22
Gjendja
Marka
Transport Falas

Aksesorë

Shall per Femra
Save 36%
25.00 15.99
Shall trekendesh per femra
Save 21%
28.00 21.99
Shall per Femra
Save 36%
25.00 15.99
Shall per femra
Save 25%
19.99 14.99
Shall i verdhe me lule
Save 20%
19.99 15.99
19.99
Kapele
Save 35%
22.99 14.99
Shall per femra
Save 47%
29.99 15.99

Product filters

Çmimi

 – 

  • ‎€ 14
  • ‎€ 22
Gjendja
Marka
Transport Falas
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.