Shalli i duhur për një dimër të ngrohtë

Çmimi ishte: 29.00
19.99
Ju Kurseni: 9.01 (31%)
- 31%
5 Ditë
Çmimi: 200 Pikë
SD187
Disponueshëm
+

I bërë nga fije shumëngjyrëshe dhe fije lak
Dimensionet L x W (cm) përafërsisht 195 x 75
Super e butë dhe e ngrohtë

83% poliester, 17% akrilik

Specifikime

Dergesa:
Shqiperi
Marka:
S Oliver
Shume shall i mire dhe cilesor
Komento dhe Vlerëso

Të Ngjashëm

25.99
25.99
- 25%
19.99 14.99