Shalli i duhur për një dimër të ngrohtë

List price: 29.00
19.99
You save: 9.01 (31%)
Save 31%
SD187
In stock
+
  • Masat Europjane

I bërë nga fije shumëngjyrëshe dhe fije lak
Dimensionet L x W (cm) përafërsisht 195 x 75
Super e butë dhe e ngrohtë

83% poliester, 17% akrilik

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Marka:
S Oliver
Shume shall i mire dhe cilesor
Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

Shall per Femra
Save 36%
25.00 15.99
Shall trekendesh per femra
Save 21%
28.00 21.99
Shall per Femra
Save 36%
25.00 15.99
Shall per femra
Save 25%
19.99 14.99
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.